Пресврт во разводот на Џоли и Пит

  • January 10, 2017

Анџелина Џоли и Бред Пит постигнале заеднички договор околу разводот. Светски познатите актери одлучиле дека сите детали околу разводот ќе ги задржат во потполна приватност со помош на приватни судии и дека заедно ќе работат на повторно соединување на своето семејство, навеле актерите во заедничката изјава, пишува „Гардијан“.

andzhelina

Ова е прва заедничка изјава на Бред и на Анџелина откако Џоли поднесе барање за развод минатата година. Бред во неколку обиди бараше документите за развод да останат приватни. Старателството над децата е главен проблем во разводот кој привлече големо внимание

Претходно «
Следно »