ПРИЛЕПЧНКА ,,ПРИПАДHA” ПРЕД ЗАЕВ: Боризовска врати се све ти е простено

Поврзано

Македонскиот oфицep нeмa jyжнoaфpикaнcки coj нa виpycoт, cтaнyвa збop зa нигepcки coj

Македонскиот офицер кој беше донесен од Африка не е заразен со јужноафриканскиот сој на корона вирусот, туку кај него...

Џафери: Paмaзaн Бajpaм нeкa дoнece пoлни cpца и yм co yбaви и пoзитивни миcли

Овој празник кој е посветен на милоста, љубовта и меѓусебното простување, нека донесе полни срца и ум со убави...

Пoлициcки чac oд пoлнoќ дo 4 чacoт нayтpo, дeл oд koвид-цeнтpитe зaтвopeни

Од вечер на полноќ стартува скратениот полициски час кој ќе трае до 4 часот наутро. Со одлука на Владата...
- Advertisement -

Нов хвалоспев за Зоран Заев приредија симпатизерите и членовите на СДСМ. Имено овој пат на трибината на СДСМ во Прилеп, една од поддржувачките на СДСМ немаше зборови како да го пофали својот лидер Зоран Заев. Погледнето го ова ,,ежење”:

Kим Joнг Заев returns: Прилепчанка ,,пpипaднa'' пред Заев

Севepна Кореа, Северна….Прилепчанка ,,пpипaднa'' пред Заев…

Posted by infomax.mk on Monday, April 1, 2019

Latest News

Пoплaднe пopoeн дoжд и гpмeжи, вeтep oд нaд 60км/ч

Локален пороен дожд, грмежи и повремено силен ветер се очекува попладне особено во западните делови на државата. На повеќе...

More Articles Like This