ПРИНЦЕЗАТА НЕМА САКО ЕДЕН ПРЕКАР, НО САМО ЕДЕН Е НЕВЕРОЈАТНО СЛАДОК:Прекарот од нејзината мајка!

  • February 5, 2019

Принцезата нема само еден прекар, но само еден е неверојатно сладок!

Меган за својот роденден во 2016 година во пост на својот, сега деактивиран блог, напишала дека има многу прекукари, но еден е посебно сладок, пишува Cosmopolitan.

„Мојот прекар е Meg, MM, M&M и Flower (Цвет)“, открила Меган и додала дека мајка и ја нарекувала со сите овие имиња откако била малечка.

Овсен ова, знаеме дека Хари, Меган ја нарекува Мег, а таа него „љубов“.

Едвај чекаме да го чуеме прекарот кој ќе добие кралското бебе!

Претходно «
Следно »