Пристигна албумот на Панини – еве колку ќе чини и каде да го најдете

Поврзано

Mecи и компанија „лудуваа“ во својот автобус по синоќешниот трофеј… (ВИДЕО)

Барселона дојде до нов трофеј во Шпанија освојувајќи го кралскиот куп по синоќешната победа во финалето над Атлетик Билбао...

Одлична вест за љубителите на фудбалот: Италија дозволи гледачи на натпреварите Европско фудбалско првенство

Италијанската Влада дозволи присуство на гледачи на натпреварите на претстојното Европско фудбалско првенство кои ќе се играат на Олимпискиот...

Пaндeв за грчка Газета: Ha Гpциja прво ми текнува на лето и одмop, нe ми ce дoпaѓa политикaтa

Имам играно за многу тимови, имам видено многу, имам освоено сè од титули, но, да победуваш со твојата репрезентација...
- Advertisement -

Од денеска и утре официјално се пуштаат во продажба албумите на Панини за претстојното Европско првенство во фудбал.

Пласманот на македонската фудбалска репрезентација донесе голем интерес за овој албум, кој годинава македонските фанови ќе имаат посебен мотив да го наполнат затоа што во него се и нашите репрезентативци.

Според првите информации, албумот ќе се продава по цена од 80 денари, а со него веднаш добивате и едно пакетче сликички гратис.Цената за едно пакетче со пет сликички внатре, од утре ќе се продава за 40 денари.

Албумот ќе се продава во трафиките, дисконти и супермаркетите низ државата.

Latest News

3acтрелан вojник на АРМ на вoeниот полигон „Криволак” за време на воени вежби

На 17.04.2021 во 13,45 часот во Полициска станица Неготино било пријавено дека околу 13,00 часот при изведување воени вежби...

More Articles Like This