ПРОДОЛЖУВА ПAЛEЊEТO НА АВТОМОБИЛИ: Опoжapeни две возила во Скопје

  • May 8, 2019
  • Коментари

Трендот на опoжаpyвање на автомобили продолжува и понатаму. За само едно деноноќие опожapeни две возила во Скопје.

Во СВР Скопје денеска било пријавено дека на улица „Христо Чернопеев“ настанал пoжap во кој биле опoжapeни возило „Хонда Акорд“, сопственост на Ф.Н. (33) од Скопје и возило „Опел Астра“, сопственост на Б.Н. (64) од Скопје.

Извршен е увид.

Претходно «
Следно »