ПРОФИТEPCКА ЛОГИКА: Новиот автопат не се пушта во употреба поради намалени приходи од патарина

Поврзано

КЛАСТЕР ВО ГЕВГЕЛИЈА: Во изолација 60 полицајци што биле на служба

Околу шеесетина полицајци што ја чуваат јужната граница на Македонија поради постојаната опасност од нов мигрантски бран од денес...

ОД СКАНДАЛ ВО СКАНДАЛ: Што бара директорот на Агенцијата за разузнавање на партиски состанок на СДСМ?

Партиските состаноци на Бихаќка однесоа во самоизолација околу 75 лица. Кластерот на СДСМ од кој позитивни на Ковид 19...

ПО ПОЗИТИВНИОТ ТЕСТ НА УНГАРСКИОТ ПОЛИЦАЕЦ: Во изoлација 60 полицајци што биле на служба во Гевгелија

Околу шеесетина полицајци што ја чуваат јужната граница на Македонија поради постојаната опacност од нов мигрантски бран од денес...

-Градиш убав, модерен и пократок АВТОПАТ. Го пушташ. Ти се намалуе приходот од ПАТАРИНА на стариот автопат!? Го затвopаш новиот автопат!  #ТребаДаТиТекнуеБеБраааат #ДолуПрофитерскатаЛогикаВоЈавнитеУслуги, пишува професорот Димитар Апасиев на Фејсбук.

 

Градиш убав, модерен и пократок АВТОПАТ. Го пушташ. Ти се намалуе приходот од ПАТАРИНА на стариот автопат!? Го затвораш новиот автопат! ⛽️#ТребаДаТиТекнуеБеБрааат#ДолуПрофитерствотоВоЈавнитеУслуги

Julkaissut Димитар Апасиев Sunnuntaina 31. maaliskuuta 2019

Актуелно

И КАТИЦА ПРОПЕА: Се менувал член во законот за Заев да добие ослободителна пресуда за „Поткуп“, обвинителката во целост се согласува завршните зборови на...

Екс обвинителката Катица Јанева во заршните зборови за случајот рекет ги покажа своите гласовни способности и пропеа изнесувајќи низа...

67 НОВИ ЗАРАЗЕНИ ВО МАКЕДОНИЈА: Еден починат, хоспитализирани 6 нови пациенти

Бројката на заразени од опасниот коронавирус и натаму расте, регистрирани 67 нови случаи на коронавирусот во Македонија. Еден е починат, а хоспитализирани се 6...

(Видео) ПОЧНА ГРАЃАНСКАТА ВОЈНА ВО АМЕРИКА?!: „Падна Рим“, им се удри ли нивниот камен од глава?!

Многумина гледам по социјалните мрежи ликуваат на она што се случува во Америка, велат нека видат како ни беше нам со наместени граѓански војни,...

ЗАВРШНИ ЗБОРОВИ НА КАТИЦА: Вилма не ме мрази туку ми љубомори, ама ако нека пукне

Дека е прљав играч, дека е злобен може да кажам. Орце се заебал, мене не можеше да ме купи. Може некој друг може да...

ЗАВРШНИ ЗБОРОВИ НА КАТИЦА ЈАНЕВА: Кичеец бил испраќан да снима политичари и бизнисмени како агент провокатор

Од досега изведените докази на обвинителството можеме да заклучиме дека сведокот Јордан Камчев во неколку наврати сведочеше за сознанија кои ги добил од трети...

Повеќе вести