Пoзнaтиoт вoдитeл pacпaли пo Меган Маркл: Зa пeт гoдини ќe пoзиpa нa jaхтa зa Плejбoj

Поврзано

Пандемијата го одложи јубилејниот 20 OFFest

Годинашното јубилејно 20-то издание на OFFest нема да се одржи во планираните термини од 2 до 6 јуни годинава. Како...

(Видео) Почина човекот меме – човекот кој го насмеа целиот свет

Човекот кој, веројатно, секој што користи социјални мрежи, го видел барем еднаш - Хуан Хоја Борја почина на 65-годишна...

(Видео) Катарина Ивановска проговори за врската со Перо Антиќ: „Среќни сме заедно“

Моделот Катарина Ивановска ја призна врска со некогашната НБА ѕвезда, а сега претседател на кошаркарската федерација на Македонија, Перо...
- Advertisement -

Познатиот британски новинар и водител, Џереми Кларксон, проговори за лошиот однос помеѓу Меган Маркл и неговиот колега Пирс Морган, кој изјави дека војвотката од Сасекс лажела во големото интервју кај Опра Винфри.

Во колумна за „The Sun“ го коментирал овој случај и напишал дека поранешната актерка е омилена помеѓу „младите и глупавите кои веруваат дека нејзиниот бренд на глупаво изигрување на жртва еден ден ќе доведе до пропаст на монархијата“.

Кларксон заклучува дека и за тоа нема шанси бидејќи кралското семејство доживеало и полоши афери.

„Верувајте ми Меган Маркл е готова и за пет години ќе позира пред Таџ Махал или на јахта за Плејбој на Медитеранот“.

Потсетуваме, по интервјуто на Меган и Хари кај Опра Винфри, Морган во емисијата „Добро утро Британија“ истакна дека верува дека Меган лажела дека размислувала за самоубиство.

Откако ководителот го критикуваше поради овие изјави, Морген бесен го напушти студиото, а потоа си даде отказ.

Кларксон и Морган не отсекогаш се во добри односи, а работите ескалираа кога Кларксон под дејство на алкохол го нападна Морган на доделувањето Бритиш Награди во 2004 година.

Latest News

Taжнa вecт: Пoчинa Кирил Псалтиров, дoajeн на мaкедонското глyмиштe

Денес на 08.05.2021 после долго и тешко боледување, во Скопје, почина Кирил Псалтиров доајен на македонското глумиште. Тој беше еден...

More Articles Like This