December 9, 2021, 10:38 am

Пoзнaтa cpпcкa пejaчкa дoживeaлa cтpaшнa cooбpaќajкa: Нejзинoтo „Ауди“ било бyквaлнo cмaчкaно oд тoвapeн кaмиoн

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Утрово во 09:35 часот во Белград српската пејачка Наташа Беквалац доживеала сообраќајна несреќа.

Според информациите на српските медиуми нејзиното Ауди буквално било смачкано од камион.

-Таа е добра и нема повреди. Возела буквално со 10 километри на час кога камионот го удрил нејзиниот автомобил. Тој се признал, а нејзиниот автомобил е прилично оштетен, вели извор близок до Беквалац.

Latest News

CPJ: Рекорден број притворени новинари во светот во 2021 година, најмалку 24 убиени

Во 2021 година во светот е регистриран рекорден број на приведени новинари, се наведува во новиот извештај на непрофитниот...

More Articles Like This