ПPИВЛEЧЕ СО СВОЈОТ СТАЈЛИНГ: Пејачката танцуваше на сцената бocа и уживаше заедно со публиката

  • August 21, 2019
  • Коментари

Цеца Ражнатовиќ настапи во Будва, каде што ги испеа боса сите свои нови и стари хитови, привлекувајќи ги сите со својот стајлинг.

Додека публиката пееше со неа од почеток до крајот на концертот, Цеца со својот бел фустан и длабок шлиц ги остави мажите без здив.

На Цеса ова и беше трет настап во Будва оваа година, а сите беа воодушевени од настапот па самата излезе на бината и пееше уште три песни. Пејачката танцуваше на сцената без сандали и уживаше заедно со публиката.

Претходно «
Следно »