May 16, 2021, 9:20 am

Пpивeдeнo лицeтo штo yтpoвo и пoбeгнa нa пoлициjaтa вo Kpивичниoт cyд – oвa ce дeтaлитe

Поврзано

- Advertisement -

Полицијата го уапси лицето што денеска успеа да побегне од Кривичниот суд за одржување на судски процес.

Приведено лицето кое утринава и избега на полицијата, додека беше спроведувано до Кривичниот суд за одржување на судски процес, информираат од Министерството за правда за ТВ21.

Станува збор за лице осомничено за криумчарење на мигранти и кое од притвор било спроведено до судот.

Извор: mk.tv21.tv

Latest News

Дневен xopockoп за 16. мај 2021 година

Дневен хороскоп за недела, 16. мај 2021 година. Бик 21.4- 20.5. Љубов Ви претстои играње игри во кои вие глумите. Пресечете го...

More Articles Like This