September 18, 2021, 7:48 am

Пpeтeпaн тaкcиcт пpeд тpгoвcки вo Aepoдpoм

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Вчера во 14.00 часот во СВР Скопје, Д.С.(59) од Скопје пријавил дека пред трговски центар во Аеродром, додека бил застанат со своето такси возило, бил физички нападнат од едно лице.

Се работи на расчистување на случајот, информираат од МВР.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Latest News

Шекеринска на состанок со секретарот за одбрана на САД Лојд Остин

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска во тек на посетата на САД оствари средба со секретарот за одбрана, Лојд Остин,...

More Articles Like This