September 24, 2021, 7:15 pm

Пpoнajдeнo пoчинaтo лицe вo Скопје – тeлoтo пpeдaдeнo нa oбдyкциja

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 20.07.2021 во 19.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Хаџи Јован Шишков” во Скопје бил пронајден починат М.Ф., од Скопје.

Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Latest News

(Видео) Лавата yништи сѐ пред себе: Еваkyирани уште три града на Канарските острови

Властите на шпанскиот остров Ла Палма наредија евакуација на градовите Тахуја, Таканде де Абахо и делови од Таканде де...

More Articles Like This