РАСКИНАЛЕ ПРЕД ОСУМНАЕСЕТ ГОДИНИ,А ТОЈ И ПОНАТАМУ ОСТАНУВА БЕЗ ТЕКСТ КОГА ЌЕ ЈА ВИДИ!

  • February 1, 2019

Латино пејачката Џенифер Лопез вчера на социјалните мрежи се пофалила со својот изглед, после диетата која ја држела, а обожавателите забележале коментар на еден нејзин поранешен партнер.

Станува збор за раперот Пи Диди, со кој Џеј Ло била во врска од 1999-та до почетокот на 2001-ва година. И покрај раскинувањето, тие останале во добри односи.

Раперот пред неколку години, кога Џеј Ло го објавила спотот за песната „Booty“, нејзиниот задник го нарекол уметничко дело, а овој пат останал без текст.

„Ох, Боже мој“, напишал Пи Диди под фотографијата на згодната Џенифер Лопез, која е во врска со Алекс Родригез, кој исто така ја искоментирал оваа фотографија.
„Каков среќник сум јас“, напишал Алекс.

Корисниците на социјалните мрежи се пошегувале дека во коментарите недостасува уште нејзиниот поранешен сопруг, пејачот Марк Ентони, но и нејзиниот поранешен вереник, Бен Афлек.

Претходно «
Следно »