РУСИНКА ЛИЗГАШЕ САМО ПО ГРАДНИК: Публиката збудале од нејзиниот настап

Поврзано

ЛУДИЛO ВО САД: Двајца зaгинaти во пpoтecтитe во Чикаго

Две лица загинаа за време на немирите во Цицеро, предградие на Чикаго, кои во САД траат веќе седми ден...

(ВИДЕО) ТРАМП ДО ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ: Ако не рeaгирате соодветно, ви ја испраќам apмијaтa

Претседателот на САД, Доналд Трамп, најави дека во градовите каде што беснеат насилни протести и деструкција од страна на...

ХАOCOТ ВО САД СЕУШТЕ ПРОДОЛЖУВА: Четворица пoлицaјци пoврeдeни при пyкaњe во Сент Луис

Четворица полицајци се погодени при пукање во Сент Луис, во сојузната држава Мисури, соопштија градските власти. „Ранетите полицајци беа пренесени...

За спектакуларниот настап на младата руска лизгачка Елизавета Туктамишев зборува целиот свет.

Дваесет и едно годишната Русинка се осмели да изведе нешто што до сега никој не го видел на мразот.

Таа се појави на мразот во костим како стјуардеса, па заврши верувале или не само по градник.

Со својот храбар настап таа ги освои судиите, а со бодовите подоцна дојде и до титулата гранд при во Канада.

На социјалните мрежи таа стана вистински хит, погледнете:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=232&v=22QG6vi7OdU

Актуелно

ЗАВРШНИ ЗБОРОВИ НА КАТИЦА ЈАНЕВА: Кичеец бил испраќан да снима политичари и бизнисмени како агент провокатор

Од досега изведените докази на обвинителството можеме да заклучиме дека сведокот Јордан Камчев во неколку наврати сведочеше за сознанија...

НАЈKPИТИЧНО ВО ЧАИР: Состојба по населби во Скопје

Од вкупно 89 новозaболeни од Ковид-19 на целата територија на Македонија, 35 се од подрачјето на град Скопје. Распоредено по населби статистиката е следна: Чаир –...

(Видео) БОКИ 13 И СЕ ЗАКАНИ НА СУДИЈКАТА, ЗАЕВ Е КРЕАТОРОТ НА СЦЕНАРИОТО ЗА РУШЕЊЕ НА СЈО: Ако добие драконска казна има уште едно...

Скандалозни заврши зборови, вака наједноставно може да се објасни ситуацијата која денес ја затекнаа новинарите во судницата на едно од последните рочишта за случајот...

ЗАЕВ ГО СПАСУВАЛ МИЈАЛКОВ И ГО РУШЕЛ СЈО: Бојан Јовановски „бомбардираше“ во судот – како Заев „купувал“ пратеници и го вадел Мијалков од затвор

Средбата која што се случила помеѓу Зоран Заев и Јордан Камчев се случила на 02.април, а Камчев го снимал и Зоран Заев,  а за...

ВИЦЕТО БАРАЛ БОКИ 13 ДА ОСТАНЕ ВО ПРИТВОР, МАКАР И ДА УМРЕ: Заев земал милион евра за да притисне за одлука на Врховен суд?!

Јордан Камчев се исплашил од „педерот“ Боки 13, види мајката - силниот Камчев, па ми дал милион евра. Тој можеби дал, дал милион евра, можеби...

Повеќе вести