САКАШЕ ДА ГО ИЗНЕНАДИ МОМЧЕТО СО СЕКСИ ФОТОГРАФИЈА: Но заборави да ја расчисти собата, па момчето забележа еден детал!

  • February 20, 2019
  • Коментари

Додека таа се сликаше пред телевизорот не забележа дека во ќошот се наоѓаат чевлите од нејзиниот љубовник

Челзи е девојка од Австралија која сакаше да го изненади момчето додека е на службен пат и да му испрати секси фотографии. Но, таа несвесно откри детал со кој призна дека не е сама во хотелската соба.
Додека се сликала пред телевизорот не забележа дека во ќошот се наоѓаат чевлите од нејзиниот љубовник.

Кога момчето ја добила фотографијата таа невешто се обидувала да излаже но тој и рекол дека веќе е на пат кон нејзиниот хотел.
Оваа фотографија брзо се рашири на социјланите мрежи, со пораката ВНИМАВАЈТЕ кога праќате секси фотографии и не го изневерувајте партнерот.

Претходно «
Следно »