Сани профитира од Бјанка Мизел!

  • February 21, 2019
  • Коментари

Макдонската фолк-пејачка Сања Сани Гроздановска беше една од јавните личности кои одговорија на анкетатата на 1ТВ за непостоечката манекенка Бјанка Мизел, за која Сани рече дека е супер и дека е прекрасна. Како една од оние кои „паднаа во замката“ фолкерката одлучи да се огласи, по сите исмејувачки коментари:

Колку биле желни луѓето за исмејување и фаќање сеир….затоа сме бедна држава и тонеме секој ден подлабоко. Секое чудо за три дена. Тие што не ме познаваа, ме дознаа. Добредојдовте во шоубизнисот. П.С. Споделувајте го постот повеќе пати ве молам“ напиша Сани на социјалните мрежи“, напиша Сани на Фејсбук.

Претходно «
Следно »