Сара и Димитар добија ќерка: Се роди Илина!

  • September 11, 2018

Пејачката Сара Костадиновска и нејзиниот сопруг водителот Димитар Атанасовски денеска станаа родители. Утрово се роди нивната ќерка Илина.
„Не е лажна тревога…… Најсреќна на свет сум! Не ми се верува какво е чувството“, напиша Сара.

Претходно «
Следно »