САША ПОПОВИЌ ЈА ЗАПРЕПАСТИ КАРЛЕУША: „Ти си најголема кучка во земјава”!

  • February 11, 2019

Јелена Карлеуша доби коментар кој не го очекуваше од директорот на Гранд, Саша Поповиќ.

Откако упати низа критики на сметка на една натпреварувачка тој и рече дека е најголема кучка во земјата, а таа не очекуваше ваков коментар.

Во еден момент Карлеуша се закарала и со Марија Шерифовиќ, па двете со спротивни ставови станале да се тепаат, но секако на шега.

Инаку, скандалот околу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш не стивнува. Сега пејачката доживеа уште една непријатност со објавувањето на најнови пораки кои си ги разменувале со фудбалерот.

Поради тоа таа напиша порака на својот Инстаграм профил од која се гледа дека е бесна како рис.

-Кога го*ната ќе се здружат и со заеднички сили удрат на една жена… Токму тоа покажува колку таа е опасна ѕверка, напишала изреволтирано Јелена.

Претходно «
Следно »