January 22, 2021, 4:52 am

Сашко Коцев како 3аев: Се извинувам до небо, но да го заборавиме минатото и да гледаме напред

Поврзано

Нема поголем Монcтрум од Монcтрумот кој што си играше со чувствата на родители на yбиени деца

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ во пост на социјалните мрежи ги коментираше изјавите на Заев за случајот „Монструм“, кога тврдеше дека...

Поскапе животот: Од 2020 наваму поскапа храна, поскапи лекови, отпуштања од работа, намалени плати….

Гордана Димитриеска Кочоска од ВМРО-ДПМНЕ преку статус на Фејсбук пишува дека годишната стапка на инфлација од јуни 2020 година...

(Фото) Стефан Богоев платил 3 милиони денари за интервју во Слободен Печат?

Градоначалникот на Карпош го платил интервјуто во Слободен Печат невројатни 3 милиони денари, вели советникот во Град Скопје од...
- Advertisement -

Следејќи го примерот на македонскиот премиер кој со извинување од дното на душата смета дека ќе ги избрише сите глупости што ги кажал, македонскиот актер Сашко Коцев се извини на неговите пријатели и фанови.

-Јас,Сашко Коцев, им се извинувам од срце, од дното на душата, а и до небото на сите што не им се заблагодарив на честитките, но да го заборавиме минатото и да гледаме напред.Тоа ќе го сторам денеска Фала ви – во свој стил напиша Коцев заблагодарувајќи се на честитките по повод неговиот роденден

Јас,Сашко Коцев, им се извинувам од срце, од дното на душата, а и до небото на сите што не им се заблагодарив на честитките, но да го заборавиме минатото и да гледаме напред.Тоа ќе го сторам денеска.Фала ви.

Posted by Sasko Kocev on Sunday, November 29, 2020

Latest News

Миленко за Мериот: Who the f()ck are you?

Долго време пред избори мојата стратегија за последните избори беше да победи ВМРО-ДПМНЕ, прво нека победи вели Миленко Неделковски...

More Articles Like This