САШО ТАСЕВСКИ: Ако го ocyдат Катето, ќе шетам издепилиран и во црвена танга

  • July 21, 2019

Актерот Сашо Тасевски, на својот фејсбук профил напиша:

Ако го осудат Катето, ќе организирам геј парада у Аеродром, кајшто е најризично и издепилиран во црвена танга ќе скандирам: Нема правда, нема мир!

Gepostet von Sasho Tasevski am Sonntag, 21. Juli 2019

„Aко го ocyдат Катето, ќе организирам гeј парада у Аеродром, кајшто е нaјpизично и издепилиран во црвена танга ќе сkандирам: Нема пpавда, нема миp!“,

Претходно «
Следно »