Семејна празнична атмосфера: Џенифер Лопез и Алекс ја китат елката со четирите деца

  • December 9, 2018
  • Коментари

Празнична атмосфера завладеа во домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез. Популарниот пар ја китеше големата новогодишна елка со четирите деца и сподели фотографии и видео од семејното дружење.


49-годишната пејачка и 43-годишниот поранешен спортист имаа помош од 10-годишните близнаци Еми и Макс, 10-годишната Ела и 14-годишната Наташа.
https://www.instagram.com/p/BrIP4HzAU1i/

Џеј Ло и Алекс по вторпат ќе слават Божиќ и Нова година заедно. Минатата година, новогодишните празници тие ги минаа исто така во Мајами.

Претходно «
Следно »