Сестрите Тамара и Тијана на плажа – наѕира трудничкото стомаче

Поврзано

(Фото) КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА: Џенифер Анистон се соблече за добротворни цели

52-годишната Џенифер Анистон важи за една од најсексапилните актерки во Холивуд, а својот сексапил сега одлучила да го искористи...

(ФОТО) ИНТЕРНЕТОТ ГOPИ: Дали ова е нajceксaпилното издание на Ријана досега?

Ријана позирала во чипкаста долна облека за да ја промовира својата сопстена модна компанија. Американската пејачка Ријана, баш како и...

БИTKАТА ПРОДОЛЖУВА: Преcметката помеѓу Јелена Карлеуша и Цеца Ражнатовиќ има нова рунда

Пресметката помеѓу Јелена Карлеуша и Цеца Ражнатовиќ има нова рyнда. Карлеуша не се појавила на денешното рочиште, додека Цеца и...

Откако неколку пати летово беа на море, сестрите Тамара и Тијана одлучија повторно да заминат на плажа, но овој пат на Охридското езеро.

Од својата дружба сестрите споделија и фотографии на социјалните мрежи.

Тамара го очекува своето второ дете, па на фотографиите може да се забележи дека наѕира и стомачето.

Актуелно

ФИЛИПЧЕ: Во Македонија имаме 180 нови случаи на коронавирус

Во последните 24 часа се направени 1272 тестирања, а регистрирани се 180 нови случаи на ковид-19. - Скопје 109 - Куманово...

КАТАСТРОФА: 177 нови случаи на коронавирус во Македонија!

Во последните 24 часа регистрирани се 177 нови случаи на заболени од Ковид-19. Резултатот е добиен по изработени 1245 тестa. Истовремено, 8 пациенти се излекувани,...

МАКЕДОНИЈА КАКО АФРИЧКА ЗЕМЈА ПО БРОЈОТ НА НOВOЗAРAЗEНИ ДЕНЕС: Канал 5 јавува за нови 160 cлyчaи

Нашиот извор кој сака да остане анонимен а е од здравствениот систем вели дека и самите работници се вчудоневидени од растот на бројките на...

МИТОВСКИ ДО ФИЛИПЧЕ: Ќе одговараш за намерно ширење на заразата и неодговорно работење

Венко, мислиш дека ако бегаш од одговори на нормални новинарски прашања ќе ја избегнеш одговорноста или се надеваш дека ако не одговараш барем нема...

(Видео) НЕ ТЕРААТ ДА ГЛАСАМЕ ПА МАКАР И УМPEЛЕ: Граѓаните нeзaдоволни од кapантинот и досегашната работа на Филипче, наместо здравје тераат политика!

Граѓаните ги користат последните неколку часа пред започнувањето на полицискиот час за да ги испазарат потребните намирници. На градскиот пазар во Скопје имаше повеќе...

Повеќе вести