СЕ ЗАПАЛИ АВТОМОБИЛ ВО КИСЕЛА ВОДА: „Пежо“ пламна на булеварот „Борис Трајковски“ во општина Кисела Вода!

Поврзано

Два cлучaи на семејно нacилcтвo вчера во Tетовско

Двајца жители на Тетово на 32 и 68 годишна возраст се приведени во тетовската полиција во текот на вчерашнито...

Пpeгaзeн пешак во Чаир, констатирани тeшки тeлecни пoвpeди

Ноќва во 23.35 часот било пријавено дека во Скопје, на крстосница од ул.„Џон Кенеди“ и ул.„Кемал Ататурк“, патничко возило...

Coобрaќaјнa нeзгoдa во Пробиштип, мотоциклист е тeшкo пoвpeдeн

На 15.07.2020 во 13.15 часот било пријавено дека во Пробиштип на ул.„Миро Барага“, во близина на крстосницата со ул.„Тодор...
- Advertisement -

Автомобил марка „Пежо“ се запалил на булеварот „Борис Трајковски“ во Кисела Вода.

Причината за избувнувањето на пожарот засега не е позната, а според првичните информации нема повредени лица.

ФОТО: Ѕид на сообраќајниот срам

Latest News

Тотален хaoc во новиот софтвер на ДИК- Преку 80.000 гласови се пoгpeшнo распоредени

Новиот софтвер на ДИК направил вистински хаос со резултатите од гласањето, па хаосот е толкав што преку 80.000 гласови...

ФОТО: Нерегуларностите од вчерашниот изборен ден почнаа да излегуваат на површина

Нерегуларностите од вчерашниот изборен ден почнаа да излегуваат на површина. Имено, советничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ во Град Скопје Светлана Колариќ на својот Фејсбук профил...

Нов Зеланд – прибежиште за богати во случај на aпoкaлипсa

Новозеландскиот град Квинстаун, кој честопати се споредуваше со Аспен во Колорадо, САД, поради популарноста кај скијачите, со години беше предмет на гласини дека странските...

ВМРО-ДПМНЕ победи во најголем број на општини, оптимисти сме за формирање на мнозинство

Народот се определи за промени и за тоа дека живееме во реалност која е тешка и мачна за граѓаните. Има еден непобитен факт, таа...

Два cлучaи на семејно нacилcтвo вчера во Tетовско

Двајца жители на Тетово на 32 и 68 годишна возраст се приведени во тетовската полиција во текот на вчерашнито ден поради пријави за нив...

More Articles Like This