СЕ КРИЈАТ ОД ЈАВНОСТА:Аца Лукас и Соња Вуксановиќ не можат еден без друг!

  • January 11, 2019

Аца Лукас и неговата поранешна сопруга Соња Вуксановиќ се повторно заедно, ексклузивно пренесува српскиот портал Курир.

Пејачот и мајката на неговата најмлада ќерка Викторија се смириле пред неколку месеци, но се кријат од јавноста.

Парот избегнува да се појавува во јавност и на градските случувања каде се присутни медиумите, но заедно со пријатели го прославиле Божиќ во еден ресторан.

„Соња и Аца се како рогови во вреќа, но не можат еден без друг. Таа го сака, а тој ја обожава. Тоа што се разведоа нема врска со нивните чувства. Едноставно секогаш ќе бидат заедно. Меѓутоа, сега одлучија љубовта да ја кријат од новинарите бидејќи така се помирни. И понатаму не живеат заедно, но успеа да го средат односот, па тајно се гледаат. Заедно го прославија Божиќ во еден ресторан. Аца пееше, а Соња уживаше додека го слуша. Се гледа дека се заедно и дека се сакаат“ вели извор за Курир.

Според изворот Лукас бил и на отварањето на новиот бутик на Соња.

Парот не се огласи по овие шпекулации.

Претходно «
Следно »