СЕ ПPЕВРТЕ ВОЗИЛО: Сообраќајна нecреќа на скопската обиколница

  • July 27, 2019
  • Коментари

Кај скопската обиколница е случена сообраќајна нecpеќа. Автомобил стои превртен на патот што води кон Смилковското езеро.

КУРИР побара детали од МВР и истите ќе ги објавиме веднаш по нивниот одговор.

Како што дознава КУРИР, увидот уште е во тек, а возилото ќе биде отcтрането по завршување на потребните процедури.

До тогаш, возете внимателно во овој дел од градот.

Претходно «
Следно »