November 25, 2020, 3:19 pm

СЕ РАЗВЕДЕ ОД АКТЕРОТ И СЕГА СЕ ВОЗИ СО ЈАВЕН ПРЕВОЗ, НИКОЈ ОД ПАТНИЦИТЕ НЕ ЗАБЕЛЕЖА КОЈ СЕДИ ДО НИВ

Поврзано

Тaпaнapoт нa “Амадеус бенд” пoчинa нa 45 гoдини oд Koвид-19

Бојан Златановиќ Токан, тапанарот на полуларната група "Амадеус бенд", почина на 45 години од корона. Тој починал во болница,...

(Фото) Уште е бomба: Ceга е бaбa, но погледнете како изледа актерката која ја глумеше РУБИ

Барбара Мори, актерката која го глумеше ликот на Руби беше сон на повеќето мажи, а се покажа дека тоа...

„Егзит“ се сели од Србија, неколку земји во игра за потенцијален домаќин

Познатиот музички фестивал - Нови Сад Егзит, следната година може да ја смени својата адреса, односно да се одржи...
- Advertisement -

39 – годишната актерка која во моментов тежи 25 милиони долчари, не ја спречува та да живее како секој нормален човек и да се вози во мето по Њујорк.
Кејти Холмс толку се вклпои во масата, што дури ни лушето кои седеа покрај неа на ја препознаа.

Во фармерки и обична кошулаи папучи, со големи наочари за сонцеизгледаше како и секој просечен патник.

А штом излегла од метрто, следеле низ чудни изрази на лицето. Не е сигурно дали се налутила на папараците или на возењето во метро.

Сепак имаше и такви кои коментираа дека после рзводот со Том Круз, актерката пропаднала.

Latest News

Градоначалникот ќе бара итен карантин во Прилеп

Градоначалникот Јованоски е директен за состојбите во градот и апелира дека мора да се воведе карантин во Прилеп. –...

ЕДНОJA3ИЧНО ВО ВЛАДATA: Кај вицепpeмиерот Гpyби нema македонски јазик, само на албански

Само албанскиот јазик се користи од првиот вицепремиер на македонската влада и министер за политички систем Артан Груби на официјалната интернет-страница на македонското министерство...

(Видео) Стоилковски: Cкaндaлитe вo битoлcкaтa бoлницa нeмaaт кpaј, пo mpтви тeлa, чaдopи зa зaштитa oд фekaлии, иcтpaгa и Филипче ocтaвкa

Молкот од институциите нема да биде погласен од грозомориите во Болниците на смртта на Венко Филипче и на Зоран Заев. Ниту Филипче ниту Заев...

3aeв го изpeзили Пендаровски за БГНЕС: Не е искусен политичар, не знае што збори

Претседателот Стево Пендаровски не бил внимателен со зборовите кога кажа дека бугарската политика нема излезено од матрицата на Живковизмот, а во душата и паметот...

(Видео) 3aeв се обвpзa дека ќе и cлyжи нa Бугарија: Ќе се пoтишyва нов договор се откaжyвaме од мaлцинcтвото и истopијата

БГНЕС: Да се ​​вратиме на прашањето на Договорот. Дали сте подготвени да преземете обврска да го спроведете како што беше планирано во 2017 година?...

More Articles Like This