СЕ РАСЛЕЧЕ ГОЛА И МУ ПОРАЧА НА РОНАЛДО: „Спремна сум да ти дадам сѐ за една ноќ“

  • March 11, 2018

Шпанската Плејбој зајачица Мирта Соса и понатаму не престанува да ги експонира и манифестира своите симпатии кон Кристиано Роналдо и Реал Мадрид. Овој пат, атрактивната Мирта, направи чекор понатаму и на Роанлдо јавно му го понуди своето тело.

Претходно «
Следно »