СЕ СЛУЧИ И НАЈЛОШОТО СЦЕНАРИО: Јасно е кој прави поделби, го свртеа Македонецот против Македонец!

Поврзано

Дурловски повика на пpoтест на 25 април

Игор Дурловски повика на протест на 25 април. Тој вечерва на својот фејсбук профил напиша: Митко Пешов, бранител од 2001ва....

Член на СДCM и поранешен професо на ПМФ: Царовска е неука, неискусна импровизаторка

На програмите на МОН и Царовска се спротивставуваат и универзитетски професори, членови на СДСМ. Еден од нив е и...

ПЦР тecтот за kopoнавируcoт нема никаква врска со миkpoчипoBи

Манипулативен пост ја дезинформира јавноста дека со ПЦР тестовите се „чипираат“ граѓаните и на доволно јасен начин повикува...
- Advertisement -

Политичкиот аналитичар, Наталија Ивчева со анализа за случувањата по гласањето во Собранието за Северна. Имено таа посочи дека е јасно кој ги прави поделбите во општеството и за жал констатираше дека токму Заев е единствениот кој успеа да сврти Македонец против Македонец. Според неа состојбата е далеку од сјајна и сето ова нема да заврши како што треба.

-Успеаа во тоа што никој досега не успеа. Го свртеа Македонецот против Македонец. Беди едни. Ова нема добро да заврши.

Latest News

Oблaчнo пocвeжo вpeмe co пoвpeмeн дoжд, yтpe пooбилни вpнeжи

Времето денеска ќе биде облачно и посвежо со повремени врнежи од дожд. Повеќе врнежи ќе има во западните и...

More Articles Like This