October 28, 2021, 5:01 am

Се тpaгa пo двe мaлoлeтни лица

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 26.07.2021 во Полициската станица Карпош, од Јавната установа за згрижување на деца – Козле било пријавено дека од установата се оддалечиле С.А.(14) и Р.М.(14), кои и претходно се оддалечувале и биле враќани.

Се работи на пронаоѓање на лицата.

Latest News

Се pacпаѓа ли парламентарното мнозинство? Пратеникот од СДСМ, Талески пред неколку дена ја понудил својата оcтавка?

Неофицијално првиот човек на СДСМ Прилеп и единствен пратеник во Собранието од градот под Марковите Кули, пред неколку дена...

More Articles Like This