СИЛЈАНОВСКА СЕ ЗАБЛАГОДАРИ: И од утре, битkата за Македонија продолжува- никогаш Северна, само Македонија!

  • May 5, 2019
  • Коментари

Благодарам на поддршката. И од утре, битkата за Македонија продолжува. Никогаш Северна, само Македонија!, напиша Гордана Силјановска Давкова на својот Фејсбук профил.

Благодарам на поддршката. И од утре, битката за Македонија продолжува. Никогаш Северна, само Македонија!

Gepostet von Проф.д-р Гордана Силјановска Давкова am Sonntag, 5. Mai 2019

Претходно «
Следно »