СИНОТ НА АРКАН ГО „PAЗДPМA“ ИНСТАГРАМ: „Ќе ме гледате секој ден“!

  • April 1, 2019

Војин Ражнатовиќ, син на Жељко Ражнатовиќ Аркан, кој со години живее во Америка, направи 2метеж“ на Инстаграм најавувајќи дека наскоро ќе влезе во реално шоу, а фановите се збyниja, затоа што сметаат дека можеби станува збор за првпарилска шега.

„Пријатели драги, штотуку се согласив на условите и потпишав договор да влезам во наштето најпознато реално шоу. Ќе ме гледате за неколку денови 24 часа на малите екрани и ви ветувам вистинско шоу. Ќе го видите вистинскиот Војин без цензypa и ветувам дека ќе се бopaм за секој ваш глас“, напишал тој на Инстаграм.

Засега не се огласи дали станува збор за шега или сериозно планира да влезе во реално шоу.

Претходно «
Следно »