December 6, 2021, 7:01 am

Скандалозни сцени во белградски автобус: Нападна дедо затоа што „го погледнал“

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како момче вербално злоупотребува, напаѓа и малтретира постар човек во автобус.
Имено, младиот човек реагираше бурно откако постариот господин го погледна сосема случајно, а по вториот инцидент, возачот на автобусот го исфрли од превозот.

https://www.instagram.com/p/CKUw_7iphWY/

Latest News

Огромен астероид ќе влезе во орбитата на Земјата следната сабота

Огромен потенцијално опасен астероид, поголем од Ајфеловата кула, ќе влезе во орбитата на Земјата на 11 декември, објави американската...

More Articles Like This