Скандалозни сцени во белградски автобус: Нападна дедо затоа што „го погледнал“

Поврзано

Царува kpиминал и перење пари во Албанија,се вели во годишниот извештај на Стејт департментот

Во годишниот извештај американскиот Стејт департмент наведува дека Албанија треба уште многу да стори во спречувањето на перењето пари...

Нов силен зeмјотрес од 5,2 степени регистриран во Грција

Нов силен земјотрес со јачина од 5,2 степени според Рихтеровата скала ја погоди денеска Грција, а според тамошните медиуми,...

Се бара целосно зaтварање на Србија поради алapмантните бројки на зaразени со ковид-19

Заврши седницата на Кризниот штаб за борба против коронавирусот во Србија. „Медицинскиот дел предложи максимално да се спречи можноста за...
- Advertisement -

На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како момче вербално злоупотребува, напаѓа и малтретира постар човек во автобус.
Имено, младиот човек реагираше бурно откако постариот господин го погледна сосема случајно, а по вториот инцидент, возачот на автобусот го исфрли од превозот.

https://www.instagram.com/p/CKUw_7iphWY/

Latest News

Тасева: Високата kopyпција е во високите ешалони на власта

Кога и да се објавеше индексот секогаш одеше како коментар од Владата дека тоа е само перцепција, и тоа...

More Articles Like This