December 9, 2021, 8:31 am

Скопјанка пpeтепана од поранешното момче во угостителски објект на „Кеј 13 Ноември“

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 23.10.2021 во 00.30 часот во СВР Скопје, 30-годишна жена од Скопје пријавила дека во угостителски објект на ул.„Кеј 13 Ноември“ била физички нападната од Н.Н.(39) од Скопје, со кого претходно била во љубовна врска.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Latest News

Цената на струјата ќе се зголеми од 1 јануари – надлежните не очекуваат покачување повеќе од 10 проценти…

Цената на електричната енергија нема да се зголеми повеќе од 10 проценти, уверуваат надлежните министри. Според нив, понудата што...

More Articles Like This