СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Панел дискусија во седиштето на ВМРО-ДПМНЕ – „Единствени кои носат инвестиции и отвoраат работни места“ во рамки на одбележувањето на роденденот на ВМРО-ДПМНЕ!

  • June 15, 2017
  • Коментари

Во рамките на одбележувањето на роденденот на ВМРО-ДПМНЕ, денеска во 17 часот во Централниот штаб, во Палата др. Христо Татарчев ќе се одржи панел дискусија.

Темата на панел дискусијата е „Единствени кои носат инвестиции и отвoраат работни места“.

Претходно «
Следно »