Следете во живо: Прес конференција на Христијан Мицкоски и Гордана Силјановска Давкова

  • April 21, 2019

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски и Гордана Силјановска Давкова на прес конференција ќе и се обрати на јавноста по завршувањето на првиот круг на претседателските избори. Неговото обраќање може да го следите на директниот линк на ИНфомакс

Отворено студио од ДИК и штабот на ВМРО-ДПМНЕ

Отворено студио од ДИК и штабот на ВМРО-ДПМНЕ

Gepostet von infomax.mk am Sonntag, 21. April 2019

 

Претходно «
Следно »