СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Протест на иницијативата ЗА ЗАЕДНИЧКА МАКЕДОНИЈА

Поврзано

Oфициjaлнo: Bлaдaтa дoнece oдлyкa – пoлицcки oд пoлнoќ дo 4 чacoт, ќe paбoтaт и тepeтaнитe

По препорака на Главниот кризен штаб, Владата денеска одлучи полициски час да има само четири часа во едно деноноќие,...

(Видео) Заев: Евpoпcкитe лидepи дoбpo ja paзбиpaaт нaшaтa пopaкa – Македонскиот идeнтитeт нe e зa пpeгoвopи и никoгaш нeмa дa бидe зa пpeгoвopи

Оваа недела сме во интензивна европска работна агенда на релација Скопје – Брисел – Мадрид – Атина. Денес Ви...

(Видео) Милошоски: „Шeфoт нa тypcкaтa мaфиja гo дeмaнтиpa Заев, бил кај нeгo нa гocти – Штo paзгoвapaлe Заев и Пекер во дoмoт нa пpeмиepoт?“

Судската постапка за случајот Мафија гледаме дека тече со минимални казни затвор за кои што треба да ги направат...
- Advertisement -

2 КОМЕНТАРИ

Latest News

Oфициjaлнo: Bлaдaтa дoнece oдлyкa – пoлицcки oд пoлнoќ дo 4 чacoт, ќe paбoтaт и тepeтaнитe

По препорака на Главниот кризен штаб, Владата денеска одлучи полициски час да има само четири часа во едно деноноќие,...

More Articles Like This