СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Трибина „Промоции на политики – Македонија за сите луѓе“

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

ВМРО-ДПМНЕ вечерва од 20 часот на плоштадот кај Млечен ресторан, во Општина Карпош оддржува трибина „Промоции на политики – Македонија за сите луѓе“.

На настанот свое обраќање имаше и претседателот на ВМРО-ДПМНе, Христијан Мицкоски.

Настанот можете да го следите во живо :

Latest News

Kaкoв пoтeг: Тpeнepите ce oткaжyвaaт oд пo 10.000 евра и бapaaт cитe пapи Влaдaтa дa мy ги дoдeли нa Дeки

Владата на редовната 92-ра седница донесе одлука на нашиот претставник на Олимписките игри во Токио кој се закити со...

More Articles Like This