СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: „Ќорсокак“ со Сотир Костов – дискутираме за прашања кои многумина ги премолчуваат!

  • November 11, 2018
  • Коментари

Дали е загрозена безбедноста на претседателот Иванов, дали народот треба да застане во одбрана на пратениците или пак обратно? Треба ли амнестија? Како ќе излеземе од политичката криза во Македонија? Што со медиумскиот мрак во Македонија?

На сите овие прашања дискутираме во најновиот подкаст „Ќорсокак“ со Милош Милошевски и уредникот на Инфомакс, Александар Митовски.

Подкаст „Ќорсокак“ со Сотир Костов

Подкаст „Ќорсокак“ со Сотир Костов

Gepostet von infomax.mk am Sonntag, 11. November 2018

Претходно «
Следно »