СОЛЗА ГО „ЗАКОПА“ ЖЕРНОВСКИ: Мојот син е чесен и воспитан, не се јавува на хохштаплери како тебе. ДНО!

  • February 27, 2017
  • Коментари

zernovskivsgrceva

Мојот син чесен и воспитан, не се јавува на хохштаплери како тебе. Ти кој со средно влезе во Парламент, па со врски на 35 години дипломираше. Мојот син е горд на својата мајка. Камо и твоите деца да имаат таков родител, а не тендераш. ДНО, напиша пратеничката Солза Грчева на својот Фејсбук профил, обраќајќи му се на градоначалниот на општина Центар Андреј Жерновски.

 

solza-2-640x723

Претходно «
Следно »