СООБРАЌАЈКА КАЈ ЖЕЛЕЗАРА: Автомобил се превртел кај скопска Железара, нема повредени

  • April 28, 2018

Автомобил денеска се преврте кај скопската населба Железара. Минувачите коментираат дека на ова место честопати се случуваат сообраќајни незгоди поради лошата кривина, која ги исфрлала возилата и во ситуации кога се движеле со помала брзина, објави „Фокус“

Засега не е познато дали во несреќа има повредени.

Претходно «
Следно »