СООБРАЌАЈКА КАЈ КАВАДАРЦИ: На излезот од тунелот кај Фариш, тешка сообраќајка

  • May 18, 2018

Тешка сообраќајна незгода се случила попладнево на патот кон Кавадарци во близина на Фариш, на излезот од тунелот


Засега нема информации за повредени лица.

Затечените на местото на несреќата повикале полиција и брза помош, која сеуште не е пристигната на местото на незгодата.

Претходно «
Следно »