СОПРУГАТА НА ВРАЊЕШ,СЕ ОГЛАСИ ПОСЛЕ СКАНДАЛОТ:„Знаев за аферата но решив да се правам луда“!

Поврзано

- Advertisement -

Бесна е што пејачката се заканувала на нејзиниот сопруг, но и неговото семејство.

Сопругата на Огњен Врањеш, Данијела му ја простила на фудбалерот пoрнo аферата со Јелена Карлеуша. Да биде ситуација почудна, жената на Врањеш ја обвинува пејачката за целиот скандал,кој снимките и фотографиите со нејзиниот сопруг го предизвикаа целиот Балкан.

Данијела, според тврдењата на извор близок до неа, од самиот почеток знаела и за аферата со Карлеуша, но решила да се прави луда.

Сите семејни пријатели на семејството Врањеш знаат дека тој тој нон-стоп ја изневерува Данијела без пардон. Таа е упатена во скоро секоја негова афера. Па Катарина Грујиќ ја сретна на аеродром во Атина. Пејачката доаѓала кај нејзиниот сопруг, додека таа со ќерката се враќала во Босна и Херцеговина. И за аферата со Карлеуша знаела уште од почетокот. На почетокот се бунела, но потоа сфатила дека и е најпаметно да молчи и трпи – објаснил изворот.

Latest News

Брнабиќ: ЕУ постави опaceн преседан со билатералните прашања кои немаат никаква врска со европските интeграции

Постои опасен преседан кога станува збор за билатералните прашања, изјави српската премиерка Ана Брнабиќ по вчерашната меѓувладина конференција со...

More Articles Like This