СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ ГОРАТ: Еве што крие Тања Савиќ од јавноста!

  • August 21, 2018
  • Коментари

Пејачката Тања Савиќ неодамна имаше настап во Белград, а верните фанови забележаа дека пејачката крие нешто од јавноста!
Во последно време е актуелна со приказните за нејзиниот лош брак.
Но изгледа дека Тања и нејзиниот сопруг функционираат подобро од било кога, бидејќи се шпекулира дека таа е бремена.
Облечена во широка црна облека, Тања ги прекри своите облини, но сепак се надзирал нејзиниот малку пораснат стомак

Сомнежите  ги зголеми и фотографијата која пејачката ја објави на социјалните мрежи

https://www.instagram.com/p/Bl8Nah-ABYx/?taken-by=tanja_savic_private

Претходно «
Следно »