Со коментар се огласи и Владимир Милчин: Понижувачко!

  • June 13, 2018
  • Коментари

Некогашниот прв човек на соросовата фондација во земјава, Владимир Милчин, отворен поддржувач на политиките на Зоран Заев и СДСМ излезе со вој коментар за договорот со Грција.

-Понижувачко, напиша Милчин.

Понижувачко.

Posted by Владимир Милчин on Tuesday, 12 June 2018

Претходно «
Следно »