Со која македонска дама Боки 13 ја дочека Новата Година!?

  • January 3, 2017
  • Коментари

Боки 13 Новата Година ја дочека во друштво на неговата пријателка Лила Филиповска.

boki-13

Тој и водителката уживаа во опуштена, домашна атмосфера во кругот на блиски пријатели.

Лила ова го потврди со фотографија на Фејсбук со која ја честиташе Новата Година.

„Среќна Нова, драги пријатели“, стои под фотографијата.

И Лила и Боки за најлудата ноќ се одлучиле за опуштени комбинации во црна боја.

hitportal-lila-4-560x1024

 

Претходно «
Следно »