СПАНЏАРСКА ГО 3AПAЛИ ИНСТАГРАМ: Водителката објави нови же*ки фотографии

Поврзано

(Видео) Голема тaгa во „Гранд“ почина финалистот кој до неодамна другите ги лекуваше со песна

Учесникот на првата сезона и финалист на шоуто „Никогаш не доцна“, Милорад Павловиќ Арса почина денес на 63-годишна возраст! На...

72 годишниот француски актер oбвинeт за силyвањe на млада колешка

Познатиот француски актер Жерар Депардје (72) е обвинет за силување и сексуално насилство што наводно го извршил врз млада...

Починa Ѓорѓе Балашевиќ

Познатиот кантавтор Ѓорѓе Балашевиќ почина денес на 67-годишна возраст. Балашевиќ беше примен на Клиниката за инфективни болести пред три дена,...
- Advertisement -

Познатата водителка како и повеќето свои колешки топлите летни денови ги минува на плажа.

Но она по што можеби оваа убавица се разликува од останатите е тоа што таа едноставно не заборава своите обожаватели на Инстаграм да ги потсети на своето згодно тело.

Имено, таа редовно објавува фотографии на кои во преден план е нејзиното згодно тело во тренди костими за капење, а големо внимание привлече и со последната со која ги почести фановите.

Таа позира покрај морето во бикини, а во преден план е нејзиното преубаво тело кое е доведено до совршенство.

„Посакај си желба. Можеби и таа те посакува тебе. Добро утро“, напиша убавата водителка под фотографијата.

Таа во ова летно издание изгледа стегнато и максимално провокативно, како да излегла од Вог, па за само неколку часа доби неколку илјади лајкови.

Но, покрај нејзиното тело на кое не можете да му најдете маана, корисниците на социјалните мрежи забележаа дека водителката е намачкана со масло за сончање и дека поради тоа изгледа уште попровокативно.

Што мислите вие?

Latest News

(Видео) Бугapcкa paбoтa: Пpoвoкaциja yштe нa пpвиoт дeн oд eмитyвaњeтo – Еве штo ce пpeнecyвaшe нa бугарската нaциoнaлнa тeлeвизиja вo Македонија..

За прв пат денеска во Република Македонија се емитуваше програмата на бугарската национална телевизија, како резултат на постигнатиот договор...

More Articles Like This