Споделете да помогнеме: Изгyбен е скопјанец со посебни потреби, последно виден кај Зелено пазарче

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Изгубен е брат ми. Последното место каде што го видов е Зелено пазарче. Тој е со посебни потреби. Облечен е во сива маица и тегет тренерки. Се одзива на името Миле.

Доколку го видите ве молам контактирајте ме на следниов број 076 441 946 или јавете се на полиција, пишува на социјалната мрежа на Фејсбук неговата сестра Славица.

Latest News

Kaкoв пoтeг: Тpeнepите ce oткaжyвaaт oд пo 10.000 евра и бapaaт cитe пapи Влaдaтa дa мy ги дoдeли нa Дeки

Владата на редовната 92-ра седница донесе одлука на нашиот претставник на Олимписките игри во Токио кој се закити со...

More Articles Like This