November 27, 2021, 10:36 am

Споделете да помогнеме: На малиот Марко му се потребни средства за операција во Турција

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Потребни сме му на Марко, до утре петок треба да се обезбеди потребната сума на пари за да замине на итна операција во Турција. Поради краткиот временски период не може да се обезбедат телефони за донации. Од денес па до петок на шанкот на турнирот ќе има истакнато кутија за донации. Кој колку може за да продолжи уште еден детски сон.

Детали можете да најдете на следниот ЛИНК

Latest News

Јувентус под истрага за проневера од 50 милиони евра?

Федералното обвинителство на Италија започна истрага против Јувентус, а првоосомничени се претседателот Андреа Ањели, неговиот заменик Павел Недвед и...

More Articles Like This