СРБИНКАТА ГО ЗАВЕЛА СЛАВНИОТ ХОЛИВУДСКИ АКТЕР: Пејачката Каја на вечера со Џони Деп!

Поврзано

СЕЛО НА ПРОДАЖБА: Шведска продава цело селo за неверојатна цена

Едно село во Шведска се продава за 6,5 милиони евра. Сатра Брун е велнес село на периферијата на Стокхолм....

ВЕ ПРОВЕРУВААТ НА ИНТЕРНЕТ: Што работодавците „гуглаат“ за вас пред да ве вработат

Business Insider наведува четири работи што работодавците ги проверуваат за вас на интернет. Едно истражување покажало дека 80% од...

(Видео) НЕВЕРОЈАТНО ОТКРИТИЕ: Група астрономи открија диск галаксија стара 12,5 милијарди години

Група астрономи открија голема диск-галаксија, создадена пред 12,5 милијарди години. Имајќи предвид дека станува збор за најоддалечената галаксија од таков...

Херој од моето детство, првите тинејџерски солзи поради филм. Толку топол и искрен човек. Баш како што го замислував. Легенда која никогаш не бледее, напишала покрај фотографијата од неа и Џони.

Српската пејачка Катарина Остојиќ, позната како Каја, на социјалните мрежи се пофалила со фотографија со холивудската ѕвезда Џони Деп, кој моментално снима филм во Белград.

“Херој на моето детство, први тинејџерски солзи поради филм. Толку топол и искрен човек. Баш како што го замислував. Легенда која никогаш не бледее”, напишала покрај фотографијата од неа и Џони. Српски “blic” тврди дека Каја и познатиот актер биле во заедничко друштво на вечера во еден белградски ресторан.

Катарина не била единствената која го “уловила” Деп. Ивана Николиќ, друга српска пејачка, исто така се фотографирала со актерот.

“Седеше спроти мојата маса. Безбедноста за мене во тој момент не беше проблем”, објаснила Николиќ за “Kurir”.

“Беше пристоен. Се надевам дека ќе се сретнеме уште еднаш и дека ќе има можност да настапува со нас”, рекла пејачката.

Актуелно

67 НОВИ ЗАРАЗЕНИ ВО МАКЕДОНИЈА: Еден починат, хоспитализирани 6 нови пациенти

Бројката на заразени од опасниот коронавирус и натаму расте, регистрирани 67 нови случаи на коронавирусот во Македонија. Еден е...

(Видео) ПОЧНА ГРАЃАНСКАТА ВОЈНА ВО АМЕРИКА?!: „Падна Рим“, им се удри ли нивниот камен од глава?!

Многумина гледам по социјалните мрежи ликуваат на она што се случува во Америка, велат нека видат како ни беше нам со наместени граѓански војни,...

ЗАВРШНИ ЗБОРОВИ НА КАТИЦА: Вилма не ме мрази туку ми љубомори, ама ако нека пукне

Дека е прљав играч, дека е злобен може да кажам. Орце се заебал, мене не можеше да ме купи. Може некој друг може да...

ЗАВРШНИ ЗБОРОВИ НА КАТИЦА ЈАНЕВА: Кичеец бил испраќан да снима политичари и бизнисмени како агент провокатор

Од досега изведените докази на обвинителството можеме да заклучиме дека сведокот Јордан Камчев во неколку наврати сведочеше за сознанија кои ги добил од трети...

НАЈKPИТИЧНО ВО ЧАИР: Состојба по населби во Скопје

Од вкупно 89 новозaболeни од Ковид-19 на целата територија на Македонија, 35 се од подрачјето на град Скопје. Распоредено по населби статистиката е следна: Чаир –...

Повеќе вести