October 25, 2021, 8:58 am

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ТАТКОВИНО! МАКЕДОНИЈА ВЕЧНА: Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски со честитка по повод Денот на независноста на Македонија

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот Фејсбук профил упати честитка по повод Денот на независноста на Македонија.

Мицкоски порача: Среќен роденден татковино! Македонија вечна!

Македонија вечна!

Среќен роденден татковино! Македонија вечна!

Posted by Hristijan Mickoski on Saturday, September 7, 2019

Latest News

(Видео) Кoлумбискиот нapкo-бoc нe кopиcтeл тeлeфон и copaботувaл со kpиминaлци oд Бaлкaнот

Колумбискиот главен нарко бос Даиро Антонио Усуга, познат по прекарот Отониел, кој беше уапсен вчера, е поврзан со балкански...

More Articles Like This